Przejdź do treści

Polowanie charytatywne🎁

17 grudnia na zboczach Góry Raduni odbyło się polowanie integracyjne połączone z akcją charytatywną dla myśliwego  – Marcina, który w pożarze domu stracił dorobek życia. To jakże wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie przez Koło Łowieckie Ślęża w Sobótce oraz Koło Łowieckie Sokół Dzierżoniów.

Słoneczna aura, górskie pejzaże oraz zasobne w zwierzynę łowisko zaskutkowało powstaniem wielu niezapomnianych przeżyć łowieckich. Koleżanki i Koledzy wykazali się doskonałym humorem i celnymi strzałami. Pokot zwieńczający polowanie nie byłby możliwy bez oddanej pracy psów gończych i ich przewodników, którzy kierując się chęcią niesienia pomocy nieodpłatnie zaoferowali swoje usługi. Równie szlachetną postawą wykazali się myśliwi którzy wylicytowali miejsce na polowaniu i przybyli z różnych zakątków kraju aby wesprzeć pogorzelców. Najlepszą przesłanką atmosfery która panowała wśród uczestników spotkania była spontaniczna zbiórka do kapelusza zorganizowana podczas końcowej biesiady.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że myśliwi potrafią się dzielić i pomagać. Jako Zarząd Koła Łowieckiego Ślęża w Sobótce serdecznie wszystkim dziękujemy za ogromne zaangażowanie w pomoc poszkodowanym. Niemniej jednak nakłaniamy do dalszego wsparcia Marcina i jego rodziny!

Darz Bór!🎁
Zarząd