Przejdź do treści

Walne Zgromadzenie

21 maja 2023 roku, w świetlicy w Sulistrowicach, odbyło się Walne Zgromadzenie członków Koła Łowieckiego “Ślęża”. Spotkanie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy i było okazją do podsumowania dotychczasowej kadencji Zarządu oraz podjęcia istotnych decyzji dotyczących przyszłości Koła.

W imieniu Zarządu chcielibyśmy wszystkim serdecznie podziękować za tak liczne przybycie oraz zaangażowanie w trakcie obrad. Podczas posiedzenia sprawnie i merytorycznie zdołaliśmy przedstawić niezbędne sprawozdania, omówić zrealizowane działania i plany na nadchodzący okres oraz pochylić się i zagłosować nad istotnymi kwestiami dotyczącymi naszego dalszego funkcjonowania. Serdecznie gratulujemy powołanym członkom Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Komisji do Szacowania Szkód oraz Delegatów na Okręgowy Zjazd i życzymy owocnej pracy na rzecz rozwoju Koła. Podczas spotkania wyróżniono również wybranych Kolegów za rzetelną pracę i godną pochwały postawę w minionym roku. Zgodnie z tradycją i w duchu braterskiej rywalizacji ogłoszono również niekwestionowanych królów ubiegłego sezonu łowieckiego.

Walne Zgromadzenie było nie tylko okazją do podsumowania i wyborów, ale również do integracji i wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Jeszcze raz gorąco dziękujemy za udział i aktywne zaangażowanie w życie Koła.

Życzymy wszystkim powodzenia w realizacji celów, niezapomnianych przygód łowieckich oraz połamania strzelby!

Darz Bór!🐗