Przejdź do treści

SadziMY drzewa🌳

“SadziMY drzewa w Sobótce” to akcja zazieleniania naszego miasta, zainaugurowana przez burmistrza miasta i gminy Sobótka Mirosława Jarosza oraz sołtysa Przezdrowic, jak i członka naszego koła łowieckiego, Mateusza Maziaka. W ramach akcji 29 kwietnia na ul. Bolesława Chrobrego przy stadionie miejskim wspólnie posadzono prawie 200 drzew. W tym wyjątkowym dniu licznie wzięli udział członkowie Koła Łowieckiego Ślęża z Łowczym Zbigniewem Jakimówem na czele, mieszkańcy gminy Sobótka, pracownicy lasów państwowych, przedstawiciele służb mundurowych, władze samorządowe oraz Pan Paweł Hreniak – Poseł na Sejm RP. Sadzenie drzew to bezpośrednie i konkretne działanie na rzecz środowiska i ochrony klimatu. Dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje tej jakże szlachetnej inicjatywy!

Przyszłość leży w naszych rękach!✌️