Pomagamy! 🎁

Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenie się z bliźnimi i okazywania im wsparcia. W związku z tym, podobnie jak w zeszłym roku, Nasze Koło postanowiło wziąć udział w kolejnej edycji akcji charytatywnej “Myśliwska paczka”. To około świąteczne przedsięwzięcie jest co roku organizowane pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego. 

Mimo że sytuacja epidemiologiczna panująca w kraju nie zachęcała do aktywności, myśliwi z naszej braci łowieckiej ochoczo włączyli się w pomoc potrzebującym. Środki finansowe na rzecz dwóch rodzin z naszej gminy zostały pozyskane z zasobów finansowych Koła oraz Zarządu Okręgowego PZŁ we Wrocławiu. Zgromadzone pieniądze zostały przekazane na zakup artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz materiałów opałowych. Uroczystość wręczenia darów w ramach “Myśliwskiej paczki” odbyła się we Ośrodku Pomocy Społecznej w Sobótce z udziałem członków zarządu Koła Łowieckiego “Ślęża” i reprezentantów Zarządu Okręgowego PZŁ we Wrocławiu.

Po raz kolejny pokazaliście że nasza lokalna społeczność może na was liczyć! Jesteśmy dumni za ten piękny gest pomocy bliźnim i jednoczenia się z tymi, którzy nie mogą w pełni cieszyć się magią świąt.